Trainingsrooster

ploeg dag begin einde zaal    
             
U8 Dinsdag / ?        
Pieter Donderdag  17 u 30 19 u 00 Bol     
             
U10A Maandag 17 u 30 19 u 00 Bol    
Leen Woensdag 17 u 30 19 u 00 Bol    
             
U10B Woensdag 17 u 30 19 u 00 Bourgoyen    
Emily Vrijdag 17 u 30 19 u 00 Bloso    
             
U12A Maandag  18 u 30 20 u 00 Bourgoyen    
Veerle V Woensdag 17 u 30 19 u 00 Leopolds    
  Vrijdag 17 u 30 19 u 00 Bol     
             
U12B  Dinsdag 17 u 30 19 u 00 Bourgoyen    
An Poot Donderdag 18 u 30 20 u 00 Bourgoyen    
             
U12C Dinsdag 17 u 30 19 u 00 Leopolds    
Anneleen Woensdag 17 u 30 19 u 00 Bourgoyen    
             
U14A Maandag 17 u 00 18 u 30 Bourgoyen    
Catharina D Dinsdag 19 u 00 20 u 30 Leopolds    
Milan T Vrijdag 17 u 30 19 u 00 Bourgoyen    
             
U14B Maandag 19 u 00 20 u 30 Bol    
Simon VD Donderdag 17 u 00 18 u 30 Bourgoyen    
             
U14C Woensdag 19 u 00 20 u 30 Bol    
Niels Vrijdag 17 u 30 19 u 00 Leopolds    
             
U14D Maandag 17 u 00 18 u 30 Bourgoyen    
Oosie Vrijdag 17 u 30 19 u 00 Bourgoyen    
             
U16A Maandag 18 u 30 20 u 00 Bourgoyen    
Milan T Woensdag 16 u 00 17 u 30 Leopolds    
  Vrijdag 19 u 00 20 u 30 Bourgoyen    
             
U16B Maandag 18 u 30 20 u 00 Bourgoyen    
Mathieu Donderdag 17 u 30 19 u 00 Leopolds    
             
U18A maandag 17 u 30 19 u 00 Leopolds    
Luc H Donderdag 18 U 30 20 u 00 Bourgoyen    
             
U19M Maandag 18 u 30 20 u 00 Keiskant    
Tom C Woensdag 19 u 00 20 u 30 Bourgoyen    
             
U21A Maandag 20 u 00 22 u 00 Wingerd specialisatietraining
Zeno Woensdag 19 u 00 20 u 30 Leopolds    
  Vrijdag 19 u 00 20 u 30 Bourgoyen    
             
U21B Maandag 20 u 30 22 u 00 Bol    
Yves Donderdag 18 u 30 20 u 00 Bourgoyen    
             
DamesA Maandag  20 u 30  22 u 30 Leopolds    
Wes Dinsdag 19 u 00 20 u 30 Bol    
Jan Donderdag 19 u 00 20 u 30 Leopolds    
  Vrijdag  19 u 00 20 u 30 Leopolds    
             
DamesB Woensdag 19 u 00 21 u 00 Bourgoyen    
Mie B Vrijdag 20 u 30 22 u 30 Leopolds    
Tom C            
             
DamesC Donderdag 19 u 00 20 u 30 Bol    
Stijn D            
             
DamesD Maandag  19 u 00 20 u 30 Leopolds    
Chris P Woensdag 20 u 30 22 u 00 Bourgoyen    
             
HerenA Maandag 20 u 00 22 u 00 Wingerd specialisatietraining
Ewald Dinsdag 20 u 30  22 u 00 Leoplds    
Zeno Vrijdag 20 u 30  22 u 30 Bourgoyen    
             
HerenB Dinsdag 19 u 00 20 u 30 Keiskant    
Hannes Donderdag 20 u 00 21 u 30 Leopold    
             
HerenC Dinsdag 20 u 30 22 u 00 Keiskant    
Hugo H Donderdag 21 u 00 22 u 30 Kaho - odisee